Gyömrői Polgármesteri Hivatal pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében pénzügyi ügyintéző munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

A szállítói számlák ASP KASZPER szakrendszerben történő teljes körű rögzítése, kontírozása. A számlák banki utalásra való előkészítése, szerződésekkel, megrendelésekkel, teljesítés igazolási dokumentációval való felszerelése. Számlák OTP Electra rendszerben történő kezelése.

Az ASP rendszer használatával pénzügyi-gazdálkodási feladatok ellátása, kötelezettségvállalások nyilvántartása, utalások, kimenő számlák készítése. Analitikus nyilvántartások vezetése. A feladatköreit érintő adatszolgáltatási feladatok ellátása. ÁFA bevallások elkészítése. A pénzügyi szabályzatokban meghatározott jogkörök gyakorlása.

Betöltendő állás szakmacsoportja: gazdasági

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Gazdálkodás/logisztika/pénzügyi

A betöltendő állás jogviszonya:

Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozott, 40 óra, teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest vármegye, 2230 Gyömrő

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei, próbaidő, illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Próbaidő: 6 hónap

Határozott idejű közszolgálati jogviszony időtartama: 2023.05.02 – 2025.07.31.

A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilváníthassa.

Pályázati feltételek – Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

Középfok, Pénzügy, bank és biztosítás, Pénzügy

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • ASP program ismerete
  • közigazgatásban szerzett gyakorlat
  • szakmai tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

  • Táblázatkezelő (pl. Excel) – Középszint
  • Szövegszerkesztő (pl. Word) – Középszint

A pályázat során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • hatékony munkavégzés (alap)
  • problémamegoldó készség (alap)
  • cél-és feladat-orientáltság (vezetői)
  • csapatmunka, együttműködés (ügyfélszolgálati)
  • terhelhetőség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete alapján)
  • adatkezelési nyilatkozat
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba való betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. április 21.

A pályázat elbírálásának módja: első körös kiválasztást követően személyes interjú

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. április 28.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023. május 02.