Ajánlott oldalaink:
Egyéb ajánlott oldalak:
Itt vagy: www.gyomro.hu » Menetrendek

Menetrendek

MÁV

MÁV

VOLÁN

VOLÁN

BKK

BKK

AUCHAN autóbusz járat menetrendje

Helyi busz menetrend

HBUS KFT. - Autóbuszos személyszállító üzletszabályzata letölthető

Érvényes: 2016. március 16-tól

Hajnali menetrend munkanapokon

Megálló Idő Megálló Idő Megálló Idő
Uszoda 3:35 Buszforduló 4:45 Laktanya ind 5:55
Körforgalom 3:37 Schiff ház 4:47 Elágazás 5:57
Schiff ház 3:38 Körforgalom 4:48 Schiff ház 5:59
Buszforduló 3:40 Akácfa utca 4:50 Körforgalom 6:00
Schiff ház 3:42 Könyvtár 4:51 Akácfa utca 6:01
Körforgalom 3:43 Városközpont 4:52 Könyvtár 6:02
Akácfa utca 3:45 Széchényi utca 4:53 Városközpont 6:03
Könyvtár 3:46 Vasútállomás 4:55 Széchényi utca 6:04
Városközpont 3:47 Csokonai iskola 4:57 Vasútállomás 6:06
Széchényi utca 3:48 József A - Mendei 4:58 Liget Lakópark 6:09
Vasútállomás érk 3:50 Uszoda 5:00 Petőfi telep forduló 6:15
Vasútállomás ind 3:55 Körforgalom 5:02 Nefelejcs - Bimbó  6:16
Csokonai iskola 3:57 Schiff ház 5:03 Állomás u. 6:17
József A - Mendei 3:58 Buszforduló 5:05 Erzsébet iskola 6:18
Uszoda 4:00 Schiff ház 5:07 Vasútállomás X  6:20
Körforgalom 4:02 Körforgalom 5:08 Eskütér 6:21
Schiff ház 4:03 Akácfa utca 5:10 Katolikus templom 6:23
Buszforduló 4:05 Könyvtár 5:11 Halászkert 6:24
Schiff ház 4:07 Városközpont 5:12 Táncsics- Csokonai 6:25
Körforgalom 4:08 Széchényi utca 5:13 Táncsics- Temető 6:26
Akácfa utca 4:10 Vasútállomás érk 5:15 Uszoda 6:27
Könyvtár 4:11 Vasútállomás ind 5:20 Körforgalom 6:29
Városközpont 4:12 Liget Lakópark 5:23 Schiff ház 6:30
Széchényi utca 4:13 Petőfi telep forduló 5:30 Buszforduló  6:32
Vasútállomás  4:15 Nefelejcs - Bimbó  5:31 Schiff ház 6:34
Liget Lakópark 4:18 Állomás u. 5:32 Körforgalom 6:35
Petőfi telep forduló 4:20 Erzsébet iskola 5:33 Akácfa utca 6:37
Nefelejcs - Bimbó  4:21 Vasútállomás X  5:35 Könyvtár 6:38
Állomás u. 4:22 Eskütér 5:36 Városközpont 6:39
Erzsébet iskola 4:23 Katolikus templom 5:38 Széchényi utca 6:40
Vasútállomás X érk 4:25 Halászkert 5:40 Vasútállomás  6:42
Vasútállomás X ind 4:35 Uszoda  5:42 Liget Lakópark 6:45
Eskütér 4:36 Körforgalom 5:43 Petőfi telep forduló 6:47
Csokonai iskola 4:38 Schiff ház 5:44
József A - Mendei 4:39 Buszforduló  5:46
Uszoda 4:40 Laktanya érk 5:48
Körforgalom 4:42
Schiff ház 4:43
Buszforduló 4:45

X Petőfi telepi oldal

Délelőtti menetrend hétköznapokon

Megálló Idő Megálló Idő Megálló Idő
Petőfi telep forduló 7:00 Uszoda 8:52 Körforgalom 11:37
Nefelejcs - Bimbó  7:01 Körforgalom 8:53 Schiff ház 11:38
Állomás u. 7:02 Schiff ház 8:54 Buszforduló 11:40
Erzsébet iskola 7:03 Buszforduló érk 8:55 Schiff ház 11:41
Vasútállomás X 7:05 Buszforduló ind 9:00 Körforgalom 11:43
Eskü tér 7:06 Schiff ház 9:02 Uszoda 11:44
Csokonai iskola 7:08 Körforgalom 9:03 Táncsics- Temető 11:45
József A - Mendei 7:09 Akácfa utca 9:05 Táncsis- Csokonai 11:46
Táncsics- Temető 7:11 Könyvtár 9:06 Halászkert érk 11:48
Táncsics- Csokonai 7:12 Városközpont 9:07 Halászkert ind 12:10
Halászkert 7:13 Széchényi u 9:08 Katolikus templom 12:12
Széchényi u 7:14 Vasútállomás érk 9:10 Eskü tér 12:14
Vasútállomás  7:16 Vasútállomás ind 9:30 Erzsébet iskola 12:15
Liget Lakópark 7:19 Széchényi u. 9:31 Állomás u. 12:16
Petőfi telep érk 7:20 Posta 9:33 Nefelejcs - Bimbó  12:17
Petőfi telep forduló 7:25 Könyvtár 9:34 Petőfi telep forduló 12:20
Nefelejcs - Bimbó  7:26 Akácfa utca 9:35 Liget Lakópark 12:22
Állomás u. 7:27 Körforgalom 9:37 Vasútállomás érk 12:25
Erzsébet iskola 7:28 Schiff ház 9:38 Vasútállomás ind 12:30
Vasútállomás X 7:30 Buszforduló 9:40 Széchényi u. 12:31
Eskü tér 7:31 Laktanya 9:43 Posta 12:33
Katolikus templom 7:33 Schiff ház 9:47 Könyvtár 12:34
Halászkert 7:35 Körforgalom 9:48 Akácfa utca 12:35
Táncsics- Csokonai 7:36 Uszoda 9:49 Körforgalom 12:37
Táncsics- Temető 7:37 Temető bejárat 9:50 Schiff ház 12:38
Uszoda 7:38 Táncsics- Temető 9:51 Buszforduló 12:40
Körforgalom 7:39 Táncsis- Csokonai 9:52 Schiff ház 12:42
Schiff ház 7:40 Halászkert 9:53 Körforgalom 12:43
Buszforduló 7:42 Széchényi u 9:54 Uszoda 12:45
Schiff ház 7:44 Vasútállomás 9:56 Táncsics- Temető 12:47
Körforgalom 7:45 Liget Lakópark 9:59 Táncsis- Csokonai 12:48
Akácfa utca 7.47 Petőfi telep forduló 10:00 Halászkert 12:50
Könyvtár 7:48 Nefelejcs - Bimbó  10:01 Halászkert ind 13:10
Városközpont 7:49 Állomás u. 10:02 Katolikus templom 13:12
Széchényi u 7:50 Erzsébet iskola 10:03 Eskü tér 13:14
Vasútállomás  7:52 Eskü tér 10:05 Erzsébet iskola 13:15
Uszoda  8:10 Katolikus templom 10:07 Állomás u. 13:16
Körforgalom 8:11 Halászkert 10:08 Nefelejcs - Bimbó  13:17
Schiff ház 8:13 Széchényi u 10:09 Petőfi telep 13:20
Buszforduló 8:14 Vasútállomás érk 10:10 Nefelejcs - Bimbó  13:21
Laktanya 8:17 Vasútállomás ind 10:30 Állomás u. 13:22
Schiff ház 8:21 Széchényi u. 10:31 Erzsébet iskola 13:23
Körforgalom 8:22 Posta 10:33 Vasútállomás X 13:25
Akácfa utca 8:24 Könyvtár 10:34 Vasútállomás X ind 13:30
Könyvtár 8:25 Akácfa utca 10:35 Eskü tér 13:31
Városközpont 8:26 Körforgalom 10:37 Csokonai iskola 13:33
Széchényi u 8:27 Schiff ház 10:38 József A - Mendei 13:34
Vasútállomás érk 8:29 Buszforduló  10:40 Körforgalom 13:36
Vasútállomás ind 8:30
Schiff ház
10:42 Uszoda 13:37
Liget Lakópark 8:33 Körforgalom 10:43 Temető bejárat 13:38
Petőfi telep forduló 8:35 Uszoda 10:44 Táncsics- Temető 13:39
Nefelejcs - Bimbó  8:36 Temető bejárat 10:45 Táncsis- Csokonai 13:40
Állomás u.
8:37
Táncsics- Temető 10:46 Halászkert érk 13:41
Erzsébet iskola 8:38
Táncsics- Csokonai
10:48 Halászkert ind 13:45
Eskü tér 8:39 Halászkert 10:49 Katolikus templom 13:46
Vörösmarty - Szent I 8:40 Széchényi u 10:50 Eskü tér 13:47
Vasútállomás 8:41 Vasútállomás 10:52 Erzsébet iskola 13:48
Széchényi u. 8:42 Vasútállomás 11:30 Állomás u. 13:49
Posta 8:44 Széchényi u. 11:31 Nefelejcs - Bimbó  13:50
Táncsics- Csokonai 8:49 Posta 11:33 Petőfi telep 13:51
Táncsics- Temető 8:50 Könyvtár 11:34 Liget Lakópark 13:53
Temető bejárat 8:51 Akácfa utca 11:35 Vasútállomás érk 13:56

X Petőfi telepi oldal

Délutáni menetrend munkanapokon

Megálló Idő Idő Idő Idő
Vasútállomás ind. 14:00 16:00 18:00
Széchényi u 14:01 16:01 18:01
Posta 14:03 16:03 18:03
Könyvtár 14:04 16:04 18:04
Akácfa utca 14:05 16:05 18:05
Körforgalom 14:07 16:07 18:07
Schiff ház 14:08 16:08 18:08
Buszforduló 14:10 16:10 18:10
Schiff ház 14:12 16:12 18:12
Körforgalom 14:13 16:13 18:13
Uszoda 14:15 16:15 18:15
Temető bejárat 14:16 16:16 18:16
József A - Mendei 14:17 16:17 18:17
Csokonai iskola 14:18 16:18 18:18
Katolikus templom 14:19 16:19 18:19
Halászkert 14:20 16:20 18:20
Széchényi u. 14:22 16:22 18:22
Vasútállomás érk. 14:23 16:23 18:23
Vasútállomás ind. 14:30 16:30 18:30
Liget Lakópark 14:33 16:33 18:33
Petőfi telep forduló 14:35 16:35 18:35
Nefelejcs - Bimbó  14:36 16:36 18:36
Állomás u. 14:37 16:37 18:37
Erzsébet iskola 14:38 16:38 18:38
Eskü tér
14:39
16:39
18:39
Vörösmarty - Szent I 14:41
16:41
18:41
Vasútállomás érk. 14:43 16:43 18:43
Vasútállomás ind. 15:00 15:30 17:00 17:30
Széchényi u 15:01 15:31 17:01 17:31
Posta 15:03 15:33 17:03 17:33
Könyvtár 15:04 15:34 17:04 17:34
Akácfa utca 15:05 15:35 17:05 17:35
Körforgalom 15:07 15:37 17:07 17:37
Schiff ház 15:08 15:38 17:08 17:38
Buszforduló 15:10 15:40 17:10 17:40
Laktanya 15:13   17:13  
Schiff ház 15:16 15:42 17:16 17:42
Körforgalom 15:17 15:43 17:17 17:43
Uszoda 15:18 15:45 17:18 17:45
Táncsics- Temető 15:19 15:46 17:19 17:46
Táncsics- Csokonai 15:20 15:47 17:20 17:47
Halászkert 15:22 15:48 17:22 17:48
Széchényi u.
15:23
15:50 17:23 17:50
Vasútállomás érk. 15:25 15:51 17:25 17:51

 

Esti menetrend munkanapokon

Megálló Idő Idő Megálló Idő
Vasútállomás ind. 19:00 20:00 Vasútállomás ind. 21:30
Széchényi u 19:01 20:01 Széchényi u 21:31
Posta 19:03 20:03 Posta 21:33
Könyvtár 19:04 20:04 Könyvtár 21:34
Akácfa utca 19:05 20:05 Akácfa utca 21:35
Körforgalom 19:07 20:07 Körforgalom 21:37
Schiff ház 19:08 20:08 Schiff ház 21:38
Buszforduló 19:10 20:10 Buszforduló 21:40
Laktanya 19:13   Laktanya 21:43
Schiff ház 19:16 20:12 Schiff ház 21:45
Körforgalom 19:18 20:13 Körforgalom 21:47
Uszoda 19:19 20:15 Uszoda 21:48
Táncsics- Temető 19:20 20:16 Temető bejárat 21:49
Táncsics- Csokonai 19:21 20:17 József A - Mendei 21:50
Halászkert 19:23 20:18 Csokonai iskola 21:51
Széchényi u. 19:25 20:19 Vörösmarty - Szent I 21:52
Vasútállomás érk. 19:26 20:21 Eskü tér 21:53
Vasútállomás ind. 19:30 20:30 Erzsébet iskola 21:54
Széchényi u 19:32 20:32 Állomás u. 21:55
Posta 19:33 20:33 Nefelejcs - Bimbó  21:57
Könyvtár 19:34 20:34 Petőfi telep forduló 21:58
Akácfa utca 19:35 20:35 Liget Lakópark 21:59
Körforgalom 19:37 20:37 Vasútállomás érk. 22:03
Schiff ház 19:38 20:38 Vasútállomás ind. 22:30
Buszforduló 19:40 20:40 Liget Lakópark 22:33
Schiff ház 19:42 20:42 Petőfi telep forduló
22:35
Körforgalom 19:43 20:43 Nefelejcs - Bimbó  22:36
Uszoda 19:45 20:45 Erzsébet iskola 22:37
Táncsics- Temető 19:46 20:46 Eskü tér 22:38
Táncsics- Csokonai 19:47 20:47 Vörösmarty - Szent I 22:39
Halászkert 19:48 20:48 Katolikus templom 22:40
Széchényi u. 19:50 20:50 Halászkert 22:41
Vasútállomás érk. 19:51 20:51 Könyvtár 22:42
Akácfa utca 22:43
Körforgalom 22:44
Schiff ház 22:45
Buszforduló 22:46
Laktanya 22:49
Schiff ház 22:51
Körforgalom 22:52
Uszoda 22:53
József A - Mendei 22:54
Az utolsó két fordulónál ha van leszálló utas akkor megyünk a laktanyába

 

Szombati és egyéb munkaszüneti napi menetrend

Megálló Idő Megálló Idő Idő Idő
Uszoda 7:55 Vasútállomás ind 9:30
Körforgalom 7:56 Széchényi u 9:32
Schiff ház 7:58 Posta 9:33
Buszforduló 8:00 Könyvtár 9:34
Laktanya 8:03 Akácfa utca 9:35
Schiff ház 8:05 Körforgalom 9:37
Körforgalom 8:06 Schiff ház 9:38
Akácfa utca 8:07 Buszforduló 9:40
Könyvtár 8:08 Schiff ház 9:42
Városközpont 8:09 Körforgalom 9:43
Széchényi u. 8:11 Uszoda 9:44
Vasútállomás 8:12 Temető bejárat 9:45
Liget Lakópark 8:16 József A- Mendei 9:47
Petőfi telep forduló 8:17 Csokonai iskola 9:48
Nefelejcs - Bimbó  8:18 Katolikus templom 9:49
Állomás u 8:19 Halászkert 9:52
Erzsébet iskola 8:20 Széchényi u 9:53    
Eskü tér 8:21 Vasútállomás ind 9:55 10:55 11:55
Vörösmarty - Szent I 8:22 Liget Lakópark 9:59 10:59 11:59
Vasútállomás érk 8:24 Petőfi telep forduló 10:00 11:00 12:00
Vasútállomás ind 8:30 Nefelejcs - Bimbó  10:01 11:01 12:01
Széchényi u 8:32 Állomás u 10:02 11:02 12:02
Posta 8:33 Erzsébet iskola 10:03 11:03 12:03
Könyvtár 8:34 Eskü tér 10:04 11:04 12:04
Akácfa utca 8:35 Katolikus templom 10:05 11:05 12:05
Körforgalom 8:37 Halászkert 10:06 11:06 12:06
Schiff ház 8:38 Széchényi u 10:07 11:07 12:07
Buszforduló 8:40 Vasútállomás érk 10:09 11:09 12:09
Schiff ház 8:42 Vasútállomás 10:30 11:30 12:30
Körforgalom 8:43 Széchényi u 10:32 11:32 12:32
Uszoda 8:45 Posta 10:33 11:33 12:33
Temető bejárat 8:46 Könyvtár 10:34 11:34 12:34
Táncsics- Temető 8:47 Akácfa utca 10:35 11:35 12:35
Táncsics- Csokonai 8:48 Körforgalom 10:37 11:37 12:37
Halászkert 8:49 Schiff ház 10:38 11:38 12:38
Széchényi u 8:50 Buszforduló 10:40 11:40 12:40
Vasútállomás 8:55 Laktanya 10:43 11:43 12:43
Liget Lakópark 8:57 Schiff ház 10:45 11:45 12:45
Petőfi telep forduló 9:00 Körforgalom 10:47 11:47 12:47
Nefelejcs - Bimbó  9:01 Uszoda 10:48 11:48 12:48
Állomás u 9:02 Temető bejárat 10:49 11:49 12:49
Erzsébet iskola 9:03 Táncsics- Temető 10:50 11:50 12:50
Eskü tér 9:04 Táncsics- Csokonai 10:52 11:52 12:52
Katolikus templom 9:05 Halászkert 10:53 11:53 12:53
Halászkert 9:06 Széchényi u 10:54 11:54 12:54
Széchényi u 9:08 Vasútállomás érk 10:55 11:55 12:55
Vasútállomás érk 9:09  

X Petőfi telepi oldal

Vasárnapi és ünnepnapi menetrend

Megálló Idő   Megálló Idő   Megálló Idő
Csokonai iskola 6:52   Katolikus templom 9:00   Buszforduló 11:00
József A - Mendei 6:53   Eskü tér 9:03   Schiff ház 11:02
Uszoda 6:55   Erzsébet iskola 9:04   Körforgalom 11:03
Körforgalom 6:57   Állomás u. 9:05   Akácfa utca 11:04
Schiff ház 6:58   Nefelejcs - Bimbó  9:06   Könyvtár 11:05
Buszforduló 7:00   Petőfi telep forduló 9:07   Városközpont 11:07
Laktanya 7:03   Liget lakópark 9:08   Széchényi utca 11:08
Schiff ház 7:05   Piac  9:09   Agora üzletház 11:09
Körforgalom 7:06   Vasútállomás X 9:11   Tulipán utca 11:10
Akácfa utca 7:07   Eskü tér 9:12   Piac 11:14
Könyvtár 7:08   Csokonai iskola 9:15   Liget lakópark 11:15
Városközpont 7:09   József A- Mendei 9:16   Petőfi telep forduló 11:16
Széchényi utca 7:11   Uszoda 9:18   Nefelejcs - Bimbó  11:17
Vasútállomás 7:12   Körforgalom 9:19   Állomás u. 11:18
Piac indul 7:25   Akácfa utca 9:20   Erzsébet iskola 11:19
Liget lakópark 7:26   Könyvtár 9:21   Vasútállomás X 11:20
Petőfi telep forduló 7:30   Városközpont 9:22   Eskü tér 11:21
Nefelejcs - Bimbó  7:31   Széchényi utca 9:23   Csokonai isk 11:24
Állomás u. 7:32   Vasútállomás 9:25   József A - Mendei 11:25
Erzsébet iskola 7:33   Piac indul 9:30   Uszoda 11:26
Vasútállomás X 7:35   Tulipán utca 9:33   Körforgalom 11:27
Eskü tér 7:36   Agora üzletház 9:35   Schiff ház 11:28
Katolikus templom 7:40   Posta 9:36   Buszforduló 11:30
Ady - Mendei sarok 7:42   Könyvtár 9:37   Laktanya 11:33
Uszoda 7:45   Akácfa utca 9:38
Táncsics temető 7:46   Körforgalom 9:39
Táncsics Csokonai 7:47   Schiff ház 9:40
Halászkert 7:48   Buszforduló 9:42
Katolikus templom 7:50   Laktanya 9:45
Eskü tér 7:52   Schiff ház 9:47
Erzsébet iskola 7:53   Körforgalom 9:48
Állomás u. 7:54   Uszoda 9:49
Nefelejcs - Bimbó  7:55   Táncsics temető 9:50
Petőfi telep forduló 7:56   Táncsics Csokonai 9:51
Liget lakópark 7:57   Halászkert 9:52
Piac indul 8:20   Széchényi utca 9:54
Vasútállomás X 8:22   Vasútállomás 9:55
Eskü tér 8:23   Piac 10:00
Vörösmarty - Szent I 8:24   Piac indul 10:20
Vasútállomás 8:30   Vasútállomás X 10:22
Széchényi utca 8:31   Eskü tér 10:23
Posta 8:33   Vörösmarty - Szent I 10:24
Könyvtár 8:34   Vasútállomás 10:30
Akácfa utca 8:35   Széchényi utca 10:31
Körforgalom 8:37   Posta 10:33
Schiff ház 8:38   Könyvtár 10:34
Buszforduló 8:40   Akácfa utca 10:35
Laktanya 8:43   Uszoda 10:38
Schiff ház 8:45   Körforgalom 10:39
Körforgalom 8:46   Schiff ház 10:40
Uszoda 8:47   Buszforduló érk 10:42
József A - Mendei 8:49  
Csokonai iskola 8:50  
Katolikus templom 8:51  
Halászkert 8:53 X Petőfi telepi oldal
Katolikus templom 8:55